אודות

atar2

ענבל שמש

 נשואה עם שלושה ילדים, עובדת סוציאלית משנת 1999, עוד בשנה א’ בלימודיי התחלתי לעבוד עם נפגעי נפש וכבר אז הבנתי שזה סיפור אהבה. המפגש עם חולי סכיזופרניה, דיכאון ומאניה דיפרסיה היה ועדיין עבורי מפגש מעניין, בגובה העיניים ורצון עז לעזור ולקדם.
מאז עבדתי במסגרות שיקום רבות וצברתי ניסיון רב בתחום השיקומי – עבדתי במסגרות דיור- הוסטל ודיור מוגן, מועדון תעסוקתי, ניהלתי מועדון חברתי וריכזתי את תוכנית עמיתים בנתניה- תוכנית שמטרתה שילוב נפגעי נפש בחוגים רגילים בקהילה.
כל המסגרות וכל העבודה שלי כוונה לבניית תהליכים שיקומיים ביחד עם המתמודד וליוויו בתהליך כולו על מנת לתת לו את כל התמיכות האפשריות. הדרך הזאת הוכיחה את עצמה פעמים רבות ומתמודדים רבים התקדמו יפה, צעד צעד, לעבר חיים מלאים.
בשנים האחרונות הקמתי את “בחזרה לקהילה” ואני מלווה באופן פרטי מתמודדים ומשפחתם שמחפשים ליווי יותר אישי, פרטני וזמין.
בתהליך המשותף אנחנו נפגשים גם עם המתמודד וגם עם המשפחה וביחד אנחנו בונים את התוכנית השיקומית לפי הרצונות, החלומות, היכולות, התמיכות והמגבלות של המתמודד.
אני מלווה אתכם לכל אורך הדרך כולל פגישות אישיות שבהם בודקים את הצרכים ,מדברים על הפחדים ומוצאים את הכוחות. ליווי אישי בסבך הבירוקרטיה כולל מילוי טפסים וליווי לפסיכיאטרים, ביטוח לאומי, וועדות סל שיקום ולנותני השירותים של סל שיקום, לבסוף מעקב על כך שהמתמודד מקבל את השירות בצורה הטובה ביותר עד לשילוב מלא בקהילה לפי הגדרתו האישית של כל מתמודד וכל משפחה.

ברור לי שזאת תקופה קשה, מפחידה ומבלבלת עבור כל הצדדים ואני פה על מנת ללוות אתכם ולעזור לכם עד שתרגישו שהגעתם לחוף מבטחים

אתם לא לבד.

צרו קשר עכשיו לשיחת יעוץ חינם ללא התחייבות

או התקשרו 054-4941747

גלילה למעלה